Areál KOZÍ HŘBETY, Milovice

Otevírací doba

Areál nemá v tuto chvíli pevně danou otevírací dobu.

Pokud nás chcete navštívit a prohlédnout si areál na vlastní oči mimo konané akce, je to možné po dohodě. V tomto případě nás kontaktujte pomocí kontaktů uvedených v sekci KONTAKT. Rádi Vás uvidíme a provedeme.


Prosím mějte na paměti, že se jedná a soukromý pozemek a vstup na něj je možný pouze se svolením klubu!

Kudy k nám?

 • Od Prahy (Liberce, Mladé Boleslavi)

  Po rychlostní komunikaci R10 (E65) dojedete až k městu Benátky nad Jizerou, kde na EXITu 27 sjedete směrem na Benátky. Odtud pokračujte dle mapy níže. (MODRÁ TRASA)
 • Od Milovic (Lysé nad Labem)

  Trasa zobrazená na mapě níže ukazuje nejlepší přístupovou cestu, začínající u kostela sv. Kateřiny Alexandrijské na náměstí v Milovicích (cca 200m od vlakového nádraží). (ZELENÁ TRASA)
 • Od Všejan (Vlkavy)

  Pokud pojedete přes obci Všejany, tak naše trasa začíná u vlakového nádraží Všejany. Odtud již jeďte dle mapy níže. (ORANŽOVÁ TRASA)
 • Od Nymburka (Kolína, Kutné Hory, Čáslavi)

  Trasa na mapě níže začíná u vyústění obchvatu města Nymburk na kruhovém objezdu. Odtud pokračujte dle mapy do obce Krchleby, kde zahnete na obci Straky (viz. mapa). Odtud jeďte dle námi uvedené mapy. (FIALOVÁ TRASA)

Uvedené trasy jsou určeny pro příjezd automobilem. Začínají u výrazných bodů, které se dají snadno nalézt na mapě, případně zadat do GPS navigace.

Na kole, případně pěšky je možné využít různé polní cesty a jiné komunikace vedoucí po celém prostoru. Mějte ale prosím na paměti, že mnoho těchto komunikací patří soukromým subjektům. Ty mohou vstup na ně kontrolovat nebo zakázat.

Členové klubu KVH VVP Milovice se srdečně těší na Vaši návštěvu.

Mapa přístupu


Zobrazit přístupové trasy do areálu Kozí Hřbety na větší mapě